Bedankt voor het kijken op onze website. Naast de diensten die vermeld staan komen we graag met je in contact om te kijken wat we voor elkaar kunne betekenen. Schroom dus niet om contact op te nemen!
Kunnen jij en je bedrijf een flinke impuls gebruiken? Dan lichten we in traject samen je bedrijf op verschillende gebieden door. We kijken dan wat je kan veranderen en verbeteren.
Jij gaat dan aan de slag om die verandering aan te pakken. Ik sta je bij en ondersteun je. Maar zoals gezegd: het is jouw bedrijf, dus wat we doen is onder jouw verantwoordelijkheid.
Schakel je mij in voor persoonlijke coaching, dan gaan we aan de slag met jouw persoonlijke groei. Jij als mens dus.
We gaan samen voor een duurzaam en blijvend resultaat. Omdat het over jou als mens gaat, kan het doorwerken in allerlei gebieden in je leven.
We kijken naar je persoonlijke waarden en talenten en je sterke en zwakke punten, (een persoonlijke SWOT-analyse).
Ik heb veel ervaring in het ondernemerschap, sales en marketing. Ervaringen die ik met veel plezier in een training aan ondernemers overbreng in de verkooptraining voor ondernemers.
De volgende trainingen en workshops geven we: